Род, Сварог, Перун, Свентовіт, Велес, Даждьбог, Один, Жива, Макош та інші легендарні слов’яно-арійські Пращури, зведені нащадками в ранг Богів, завжди закликали свої Роди для праведних діянь до ЄДНОСТІ!

СВАРОЖИЧИ - РаСа, спочатку білих, слов'яно-арійських Родів: України, Росії, Білорусії, Польщі, Чехії, Словаччини, Болгарії, Сербії, Хорватії, Словенії, Македонії, Чорногорії, Німеччини, Скандинавії, Шотландії, Франції, Америки, Індії, Австралії. СВАРОЖИЧИ - Є ЄДИНИЙ НАРОД,, що відрізняється один від одного лише райдужною оболонкою очей! У минулому у нас були ЄДИНА ЗЕМЛЯ, ЄДИНА МОВА І ЄДИНИЙ ЖОВТО - БЛАКИТНИЙ ПРАПОР, що символізує сонце і воду - те, без чого неможливе життя на нашій планеті!

Об'єднання Сварожичи, розсудливих нащадків Великих Первопредків, стоїть над релігійним сектантством, політичним та іншим шарлатанством! У зв'язку з чим, закликаємо всіх Русичів, за волею Праотців до ЄДНАННЯ, ЄДИНОМИСЛЕННЮ І ЄДИНОДІЯННЯМ НА ІМ'Я СВІТУ, ДОБРА І ПРОЦВІТАННЯ СЛОВ'ЯНО-АРІЙСЬКИХ НАРОДІВ НАШОЇ ПЛАНЕТИ! В цьому наша сила та порятунок від усіх бід, які обрушилися на наші Роди! Детально на сайті в розділі Сварожичи.