Укр
Рус
Слов'яни Сварожичі, пам'ятайте – ви господарі своєї землі та господарі своєї влади!

ТВОРЦЮ СЛОВ'ЯНО-АРІЙСЬКОГО НАРОДУ, БОГУ СВАРОГУ - ТИСЯЧІ РОКІВ! І МИ НЕ РАБИ ЙОГО, А ДІТИ - СВАРОЖИЧІ! НАле зв'язок з Творцем Пращурами втрачено через низку катастроф планетарного масштабу. Вцілілі наші Роди насильно потрапили під впливи темних сил. Стародавні письмена, артефакти та все, що пов'язано з великим минулим слов'яно-арійського народу, ними приховано чи знищено! Наша ВіРа, знання Ра – знання споконвічного світла та світобудови, сатаністами підмінена на релігії, де частки знань минулого змішалися з їхнім сектантським світоглядом! Самовизначившись наднацією над іншими народами, змінивши істину на брехню і, маніпулюючи свідомістю, вони поділяють і панують до сьогодні! Позбавлені справжніх знань, закабалені люди для сатаністів стали рабами, людьми другого ґатунку – гоями! Огорнуті диявольською ідеологією Сварожичі, опустилися в темряву невігластва, деградації та фізичного самовинищення, не помічаючи реальної загрози зникнення як РаСи - в минулому, РаСи Великого народу! У ЗАПОВЕДЯХ РІДНИХ БОГІВ СКАЗАНО, ЩО СИЛА НАШИХ

Отримання посвідчення Сварожич
Права, відповідальність та захист працівників засобів масової інформації
ст. 56 ЗУ про ТБ та РМ. Співробітники ЗМІ мають право на отримання від державних органів, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності необхідної інформації для провадження своєї діяльності у порядку, передбаченому законами України.
ст. 60 ЗУ про ТБ та РМ.  Співробітники ЗМІ перевіряють достовірність отриманої інформації. Не допускають випадків поширення відомостей, які порушують права та законні інтереси громадян, принижують їхню честь та гідність.
ст. 171 ККУ Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів.
ст. 347 ККУ Умисне знищення чи пошкодження майна журналіста.
ст. 348 ККУ Посягання на життя журналіста.
Вид посвідчення (сторона 2)
Вид посвідчення (сторона 1)
Супутнє відео

СВАРОЖИЧІ - ВИКОНАЙТЕ ВОЛЮ ПЕРЕДКІВ І ЖИВІТЕ ЯК БОГИ!

СЛОВ’ЯНИ ТА АРІЇ! ВИ ПОВИННІ ЗНАТИ ЦЕ ПРО СЕБЕ

Конституція України

Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, що перебувають у межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування у межах, визначених цією Конституцією.
Стаття 5. Носієм суверенітету та єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
Право визначати та змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народу і не може бути узурповане державою, її органами чи посадовими особами.