Укр
Рус
Про Прабатьків та правнуків Слов'яно-Аріїв

Пантеон Білих Богів: Рід, Сварог, Лада-Богородиця, Перун, Тарх-Даждьбог, Велес, Макошь, Один, Коляда, Свєнтовіт та інші Вишні Управителі, Просвітителі, Покровителі є Першопредками Слов'яно-Арійських Родів! Вони були Архітекторами Великої Ведичної Цивілізації, чиї мегаспоруди єдиної архітектури побудовані всюди на нашій планеті, Творцями рун, санскриту, буквиці (нашої прамови та писемності), Вчителями, які дали нам священні тексти Світоутворення "Веди" та ПраВеди" — Знання про минуле Людства за сотні тисяч років!Високорозвинена цивілізація білого народу, в минулому тисячолітті, загинула в війні с загарбниками нашої Землі.

СВАРОЖИЧІ — нащадки Сварога, Прабатька Слов’яно-Арійських Родів України, Росії, Білорусі, Польщі, Німеччини, Словенії, Словаччини, Чехії, Болгарії, Сербії, Македонії, Чорногорії, Скандинавії, Прибалтії, Шотландії, Франції, Америки, Індії.

СВАРОЖИЧІ — Слов’яни та Арії відрізняються один від одного лише кольором райдужної оболонки очей! В минулому у наших Родів були: єдина група крові, єдина земля, єдина прамова та єдиний жовто-синій прапор, символізуючий сонце (зверху) і воду (знизу), — те, без чого неможливе життя на планеті!

СВАРОЖИЧІ — розумномислячі правнуки Великих Предків, які відають Ра - початкове світло світоутворення та закони природи, знаходяться поза релігійним сектантством, політичним та іншим шарлатанством!

СВАРОЖИЧІ — створивши постійно діячу конституційну більшість в Україні, 3 мілн. людей (з 95% населення Слов’яно-Аріїв в країні), завжди зможуть захищати свої конституційні права, інтереси Батьківщини і свого ЗМІ — ТК "Сварожичи", якому дадуть працювати реально незалежно і об’єктивно!

СВАРОЖИЧІ — використовуючи рідне центральне телебачення та голоса діючої конституційної більшості в Україні, вправі на референдумах приймати будь-які рішення у своїй Державі. Голоса народної більшості — закон для обранної народом влади! Так, у всіх випадках, діють громадяни Швейцарії.

СВАРОЖИЧІ — не закабалені нащадки Великих Предків запрошують українців, які вважають себе не рабами, а Родами Творця, об'еднуватись навколо ТК "Сварожичи" і вільно, з душею творити добро на землі!

Про концепцію ТК "Сварожичі"

ТК об’єднав технічних фахівців та відаючих про праслав'янське минуле журналістів, тих, які в своїй роботі керуються совістю — спільною вістю. ТК не належить до будь-яких кланів олігархів. Його утримують наші Роди.

Мета ТК — розбуркати, приспаний рабською, чужорідною ідеологією, Слов'яно-Арійський наРод! Нагадати, що невігластво з незнанням та служіння поза розумом — зло; що ми — не раби древніх Богів, а діти; що в наших жилах тече найдревніша перша група крові — кров Творця; що наші Роди вільні з початку створення, що ми православні (право славимо — світ Праві), слов'яни (славимо Янь та Інь — чоловічий і жіночий початок Творця) і тим, хто спить, настав час відкинути кайдани покаяння, повернутися до свого коріння та відати Ра — початкове світло світоутворення та закони природи, те, що сьогодні ретельно приховує від нашіх Родів світове закулісся.

Редакцією ТК заборонена реклама алкогольної продукції, цигарок, лікарських препаратів та іншого, що сприяє нам помирати молодими!

Редакцією ТК не допускаються виступи релігійних сектантів, проповідників, ворожок, чаклунів та політ-шарлатанів, зомбуючих наш розум, виключно на свою користь!

Редакцією ТК ретельно підібрані соціальні телепроекти світового значення сприяють додатковій просвіті, пропаганді здорового способу життя та гармонії Людини з приРодою.

Заповіді Предків від Волхва Велімудра
Інформування
Телеканал транслює євразійський супутник Amos 2/3.
Формат MPEG2/SD
Частота – 11427 MHz
Символьна швидкість:
26666 kSps, FEC: 3/4,
Полярізація: Horisontal
Телеканал: "Svarozhichi"
В містах України сигнал ТК транслють кабельні провайдери.