Укр
Рус
Про медіа-ресурс Слов'яно-Аріїв – правнуків древніх Богів

Рід, Сварог, Лада-Богородиця, Перун, Тарх-Даждьбог, Велес, Макошь, Один, Коляда та інші Вишні Білі Боги Управителі, Покровителі, Охоронці є Першопредками Слов'яно-Арійських Родів, Архітекторами Великої Ведичної Цивілізації (чиї мега-споруди з Вселенськими символами, побудовані всюди на нашій планеті), Творцями рун, санскриту, буквиці (нашої прамови та писемності), Просвітителями, які дали нам священні тексти Вселеньського Світоутворення "Веди" та ПраВеди" — систему Знань, яка відображає універсальну модель світобудови минулого Людства за тисячоліття!

СВАРОЖИЧІ — нащадки Бога Сварога-Прабатька Слов’яно-Арійських Родів України, Росії, Білорусі, Польщі, Німеччини, Словенії, Словаччини, Чехії, Болгарії, Сербії, Македонії, Чорногорії, Скандинавії, Прибалтії, Шотландії, Америки, Індії.

СВАРОЖИЧІ — Слов’яни та Арії відрізняються один від одного лише кольором райдужної оболонки очей! В минулому у наших Родів були: єдина група крові, єдина земля, єдина прамова та єдиний жовто-синій прапор, символізуючий сонце (зверху) і воду (знизу), — те, без чого неможливе життя на планеті!

СВАРОЖИЧІ — розумномислячі нащадки Прабатьків  — Богів наших, які відають Ра (початкове світло світоутворення та закони природи), знаходяться поза релігійним сектантством, політичним та іншим шарлатанством!

СВАРОЖИЧІ — маючи конституційну більшість в Україні, 3 мільйони людей (з 95% населення Слов’яно-Аріїв в країні), зможуть стати на захист своїх Конституційних прав та свого ЗМІ — ТК "Сварожичи".

СВАРОЖИЧІ — маючи свій медіа-ресурс в Україні, дадуть йому можливість працювати безперешкодно, реально незалежно та об’єктивно, використовуючи Ведичні закони наших Предків — інформація має право на існування, якщо вона підтверджується трьома джерелами!

СВАРОЖИЧІ — користуючись Рідним  ЗМІ можуть вирішувати, як важливі державні задачі, так і Духовно-Родові, об’єднувати навколо Слов’яно-Арійського ТК "Сварожичи" народ, який не втратив свою гідність та Родову самосвідомість!

СВАРОЖИЧІ — закликають все людство до Єдності, Єдинодумності та Єдинодії, в ім’я миру та добра на нашій Планеті, як це робили наші Прабатьки під час праВедних діянь.

Про концепцію ТК "Сварожичі"

ТК об’єднав технічних фахівців та відаючих про праслав'янськє минулє журналістів, тих, які в своїй роботі керуються совістю — спільною звісткою. ТК не належить до будь-яких кланів олігархів. Його утримують наші Роди.

Мета ТК — розбуркати, приспаний рабською брехливою релігією, слов'яно-арійський народ. Нагадати, що невігластво з незнанням — це зло; що ми не раби древніх Богів, а діти; що в наших жилах тече найдрівніша універсальна перша група крові — кров Творця; що наші Роди вільні з самого початку створення, що ми православні (Правь славимо, світ Богів — Предків наших), слов'яни (славимо Янь та Інь — чоловічий і жіночий початок Творця) і тим, хто спить, настав час відкинути кайдани покаяння, повернутися до свого коріння та відати Ра (початковий світ світоутворення та закони природи), те, що сьогодні ретельно приховує від нашіх родів світове закулісся.

Редакцією ТК заборонена реклама алкогольної продукції, цигарок, лікарських препаратів та іншого, що сприяє нам помирати молодими!

Редакцією ТК не допускаються виступи релігійних сектантів, проповідників, ворожок та політ-шарлатанів, зомбуючих наш розум, виключно на свою користь!

Редакцією ТК ретельно підібрані соціальні телепроекти світового значення сприяють додатковій просвіті, пропаганді здорового способу життя та гармонії людини з приРодою.

Слов'янин - славить Янь та Інь – чоловічий та жіночий початок Творця

 

Інформування
Телеканал транслює євразійський супутник Astra-4A, 5A East.
Формат MPEG – 4/SD
Частота – 11747 MHz
Символьна швидкість: 30000 kSps, FEC: 3/4,
Поляризація: Vertical
Телеканал: "Svarozhichi"
В Україні сигнал ТК розповсюджують кабельні провайдери.