Укр
Рус
Про необхідність cлавʼяно-арійського медіаресурсу в Україні

Всеукраїнські ЗМІ в руках олігархів - чужорідних шахраїв та крадіїв, які заволоділи надбанням нашої країни.ЗМІ вони використовують у своїх політико-економічних інтересах, зомбуючи корінний Слов'яно-Арійський народ України своєю "правдою". За "своїми ТВ рецептами" нас лікують, годують, інформують, а головне – своєчасно нав'язують нам у владу cвоїх сородичів для подальшого "дерибану" нашої країни!

Завдання телебачення – просвіщати, інформувати та розважати, але це не в інтересах влади чужорідного олігархату. На їхніх всеукраїнських телеканалах гідна Просвіта відсутня, Інформація замовна, а Розваги, пропагуючи алкоголізм, гомосексуалізм, дебілізм, сприяють розпусти та деградації суспільства!

У єдиного в Україні слов'яно-арійського ТК "Сварожичи" така концепція неприпустима! Через відсутність необхідного фінансування телеканал працює лише на 10% від можливого. Але й у цій ситуації ми показуємо глядачам цікаву і корисну інформацію. За наявності коштів на реалізацію творчих проектів, ТК стане єдиним інформаційним центром для наших Родів і Держави, адже нас в Україні – 95%, а всеукраїнського телебачення чи радіо у корінного Слов'яно-Арійського народу немає!

Запрошуемо наРод, не на шкоду своєму здоров'ю, сприяти розвитку  вкрай необхідного, об'єднуючого Рідного ЗМІ, робота якого керується Cовістю - спільною вістю! Без неї у нас немає знань про МИНУЛЕ, немає справжньої інформації про СЬОГОДЕННЯ, а отже, для наших Родів і Держави взагалі немає МАЙБУТНЬОГО!

P.S.За статистикою, в Україні 30% курців! Цигарка коштує 3-5 грн. Фактично кожна людина, яка курить, один раз на годину викидає цю суму в урну. Давайте "прикурити" своєму ЗМІ! Відправляйте регулярно, 1 раз на місяць, вартість однієї цигарки на рахунок ТК "Сварожичи" і в Україні у наших Родів з'явиться – дійсно незалежне, інформаційне, просвітницьке та розважальне ТБ!

ТК "Сварожичи". Сайт телеканалу: svarozhichi.ua, e-mail: mail@svarozhichi.ua. Засновник ВМП "Горизонт". Банківські реквізити: Виробниче мале підприємство "Горизонт": ЕДРПОУ 21235048,   р/р 2600612666 в ПАО "Мегабанк",   МФО 331629