Укр
Рус
Про необхідність Слов'яно-Арійського медіаресурсу в Україні

Сучасне телебачення дороге і далеко не прибуткове. Бути економічно та політично незалежним ЗМІ в Україні практично неможливо. Наприклад, кожен інформаційний телеканал в Україні потребує щомісяця не один мільйон доларів для свого утримання. У зв'язку з чим всеукраїнські телеканали «підхопили» олігархи (серед яких слов'ян немає) та використовують їх у своїх політико – економічних інтересах, зомбуючи корінне слов'янське населення своєю "правдою"! Завдання телебачення просвіщати, інформувати та розважати, але це не на користь влади сторонніх олігархів - шахраїв та злодіїв. Отже на їх ТК ПРОСВЕЧЕННЯ - відсутнє, ИНФОРМАЦІЯ - замовна, а РОЗВАГИ - ведуть до розпусти та деградації суспільства.

Основне джерело доходу телеканалів – реклама, але в Україні здебільшого вона не якісна та шкідлива. «Просуваючи в маси» спиртні напої, лікарські препарати, "теле-лохотрони" та виступи "політико-релігійних сектантів", такі ЗМІ несуть Русичам розчарування, стрес, зубожіння та передчасну смерть!

В ефірі єдиного в Україні слов'яно-арійського ТК "Сварожичи", (перший у країні слов'яно-арійський ТК "Планета" був обвинувачений і злочинно ліквідований Нацрадою на вимогу Ізраїлю, незважаючи на те, що Верховний суд України двічі своїми Рішеннями не позбавив ліцензії "Планета"?!) вищезазначене, абсолютно несумісне з пізнанням Великого минулого, удосконаленням людського розуму та пропагандою здорового способу життя. Наш колектив, керуючись професійною етикою, совістю та честю, не має права заробляти на такій рекламі!

Через відсутність необхідного фінансування, телеканал "Сварожичи" працює лише на 20% від можливого. Але й у цій ситуації ми показуємо цікаву та корисну інформацію телеглядачам. Для здорового глузду пропонують програми, за допомогою яких слов'янський народ прокидається і починає розуміти, що порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих!
За наявності коштів на реалізацію проектів телеканал "Сварожичи" неодмінно стане єдиним інформаційним центром для наших Родів та Держави, адже нас в Україні - 95%, а всеукраїнського телебачення чи радіо для слов'янського народу немає! ВСЕ ЗАХОПЛЕНЕ АГЕНТАМИ П'ЯТОЇ КОЛОНИ!!!

Ваші думки, відгуки та побажання колективу ТК "Сварожичі"
Єднання, однодумність та єдино діяння в ім'я миру і добра – непереборна сила!

СЛОВ'ЯНИ ТА АРІЇ – МИ ДІТИ БІЛОГО НАРОДУ, МИ ЧАДА ПРАЩУРІВ ТВОРЦІВ! Про це свідчать: мегаспоруди єдиної архітектури, створені нашими предками по всій планеті; слов'янські символи та скульптури наших предків на цих будівлях; найдавніша слов'яно-арійська писемність та багато інших артефактів Великої Ведичної Цивілізації, зруйнованої планетарною катастрофою.

Після останньої катастрофи, вціліле людство стали «підгортати» під себе слуги сатани, у яких принцип існування заснований на брехні, шахрайстві, війнах і грабежах!  Знищивши бібліотеки і сховища, що залишилися з давніми письменами минулої Гіпер Цивілізації, ці слуги підмінили людству віру (ЗНАННЯ РА - знання початкового світла і світобудови) на свою "розроблену"брехливу релігійну історію. І цей засіб для поневолення людства, їх проповідниками та істориками, став масово поширюватися по планеті, насильно зомбуючи населення різних країн своєю ідеологією. Тоді й зародилися їхні перші брехливі зомбо-ЗМІ.

З тих пір і по сьогодні практично всі види ЗМІ у світі знаходяться в руках цих "успішних розробників", в тому числі і в Україні, де вони за "своїми рецептами", використовуючи ЗМІ, слов'ян лікують, годують, інформують, а головне своєчасно нав'язують Русичам у владу своїх родичів для подальшого "дерибану" нашої країни! закабалені нащадки, в минулому великого народу, давно йдуть за ними, як вівці за козлом на забій, а козел символ сатаністів!

Русичі! За волею Богів – Предків наших – закликаємо всіх єдино діяння для розвитку вкрай необхідного, реально незалежного та об'єднуючого свого ЗМІ, робота якого має керуватися СОВІСТЮ, а совість – це СУМІСНА ВІСТЬ! Без неї у нас немає знань про минуле, немає справжньої інформації про сьогодення, а отже, для наших Родів та Держави – немає МАЙБУТНЬОГО!

P.S. За статистикою в Україні 30% курців! Цигарка коштує 2-3 грн. Фактично кожна людина, що курить, як мінімум один раз на годину викидає в урну цю суму. Дайте прикурити своєму ЗМІ! Відправляйте раз на місяць свідомо вартість однієї сигарети на рахунок ТК "Сварожичи" і у наших Родів з'явиться, досі не бачене – об’єднуюче, навчаюче, інформаційне і розважальне ТЕЛЕБАЧЕННЯ!

Слов'яно-арійський телеканал "Сварожичі". Сайт телеканала: svarozhichi.ua, e-mail: mail@svarozhichi.ua. Засновник ПМП "Горизонт". Банківські реквізити: Виробниче мале підприємство "Горизонт": ЕДРПОУ 21235048,   р/р 2600612666 в ПАО "Мегабанк",   МФО 331629.